KIM JESTEŚMY?

Mobi Property to niewielki zespół, który wywodzi się z firmy wnętrzarskiej Max-Fliz. Pracujemy razem, bo wierzymy, że jakość i bezpieczeństwo są równie ważne jak piękno i wygoda.
 
Korzystamy z bogatego, ponad 30-letniego doświadczenia w branży wnętrzarskiej oraz partnerstwa i współpracy z wybitnymi architektami. Znamy się na funkcjonalnych i pięknych wnętrzach. Przez wiele lat współpracowaliśmy przy aranżacji przestrzeni biznesowych, hotelowych oraz prywatnych domów i mieszkań. To doświadczenie zainspirowało nas do stworzenia własnych rozwiązań. Wiemy, jak zaprojektować miejsce, która będzie odpowiedzią na Twoje potrzeby. Potrafimy docenić dobrą jakość i znaczenie detali.
Inwestycje Mobi Property są kameralne i komfortowe. Koncentrujemy się na wysokim standardzie, a nie ogromnej skali.

Rzetelność

Nasze inwestycje są ulokowane w ciekawym otoczeniu. Przykładamy dużą wagę do wyboru działki, dlatego nasze inwestycje zawsze mają w sobie coś wyjątkowego.

Projektanci

Współpraca z najlepszymi projektantami wnętrz sprawiła, że wiemy, jak wygląda przestrzeń przyjazna ludziom. Gdy szlifujemy projekt każdego mieszkania, robimy to z myślą o Tobie.

Doświadczenie

Wywodzimy się ze spółki, która od początku swojego istnienia jest blisko branży budowlanej i wykończeniowej. W tym biznesie umiemy rozpoznać solidnego partnera i fachowca. Podczas realizacji stawiamy na rzetelne, sprawdzone firmy.

Design

Kochamy piękny dizajn. Nasz zespół od kilkunastu lat uczestniczył, jeszcze jako część Maxflizu, w liczących się targach wnętrzarskich w Polsce i w Europie. Dlatego przestrzeń, którą projektujemy, to także efekt inspiracji najlepszymi wzorcami.

Ekologia

Tam, gdzie to możliwe, stosujemy naturalne materiały i ekologiczne technologie. Nasze inwestycje są energooszczędne, prawidłowo ocieplone i wygłuszone.

POZNAJ NASZYCH PARTNERÓW